Svatojásnká slavnost

Milí rodiče,

tentokrát se na Svatojánskou slavnost vydáme na turistickou základnu na Kozí Horce u Brněnské přehrady. 

Něco málo k organizaci:

Kdy: Pondělí 25.6. - středa 27.6. 2018

Čas a míst odjezdu: 8:00 - 8:30, Slunovrat - zde také budeme nakládat věci do aut (Bára, Eliška Nekulová)

KamTuristická základna Kozí Horka u Brněnské přehrady

Kolik to bude stát: 550,- Kč (cena zahrnuje přespání ve vlastním spacáku, jídlo a další náklady na organizaci). Peníze můžete posílat na účet: 2501443642/2010

Kdy za námi můžete přijet: Přijíždět můžete v úterý na slavnost už od 16:00 a případně se podílet na přípravách slavnosti (bližší info ještě přijdou). Je možnost i s dětmi přespat z úterka na středu. Cena za přespání v chatce je 100,- ve vlastním spacáku. Pokud byste spali ve stanu byla by částka cca 50,- Kč.

Návrat: ve středu ve 14:30, u přístaviště, v blízkosti parkoviště; V případě, že by někdo opravdu nezvládl na tento čas přijít, můžete nám dát vědět a pokusíme se domluvit jinak.

Děti budou potřebovat na cestu tam malý batůžek, do něj zabalenou svačinku a také něco na oběd a dostatek pití (první nachystané jídlo bude brzká večeře a malá svačinka). Šalinkartu a ideálně dlouhý lístek, kde bude možné cvaknout počet polí dle potřeby na cestu tam i zpět.

Program na slavnosti:

Výroba barefoot sandálů (organizuje Ráďa)

Výtvarná dílna na téma planety a vesmír (připravují Motyčkovi)

Za jasné oblohy pozorování hvězd dalekohledem od Jurků

Oheň se zpěvem a opékáním - Helena bude mít kytaru - kdo se přidá?

Sportovní a jiné další aktivity - bude tam hřiště. Prosím kdo máte doma, určitě přivezte míč na fotbal nebo jinou míčovou hru, samozřejmě i jiné sportovní pomůcky, rakety, pálky, míčky, létací talíře....jsou vítány.